RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0P-3818-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0P-3818-1 2.45 Inch Valve Solenoid Shut Off Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0P-3818-1 |
| Manufacturer Part # | AT0P-3818-1 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0P-3818-1 Valve Solenoid Shut Off
