RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0P-3430-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0P-3430-1 1.05 Inch Barbed Tee Food-safe Polymer Connection
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0P-3430-1 |
| Manufacturer Part # | AT0P-3430-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0P-3430-1 Barbed Tee