RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0G-3449-2 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0G-3449-2 36 Inch Bulb Seal with Durable Weather-Resistant Rubber
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0G-3449-2 |
| Manufacturer Part # | AT0G-3449-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0G-3449-2 Bulb Seal 36" Front Ski Rt