RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp -AT0E-3617-4 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp -AT0E-3617-4 4.9 Inch Air Pressure Switch Gas Accutemp
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | -AT0E-3617-4 |
| Manufacturer Part # | -AT0E-3617-4 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp -AT0E-3617-4 Air Pressure Switch Accutemp