RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp thermometers.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0E-3386-1 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0E-3386-1 Length 26-1/2 Inch Thermocouple with Coaxial Wire
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0E-3386-1 |
| Manufacturer Part # | AT0E-3386-1 |
| Height | 0.6" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0E-3386-1 Thermocouple, 2 Leads Coaxial Wire 26-1/2" Long Overall, Accutemp Steamer S3 S6 S62083d120
