RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0E-3162-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0E-3162-1 0.3 Inch Fuse .5 Amp OEM Electrical Component
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0E-3162-1 |
| Manufacturer Part # | AT0E-3162-1 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0E-3162-1 Fuse .5 Amp
