RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0E-2559-6 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0E-2559-6 RTD Thermostat for Gas Appliances
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0E-2559-6 |
| Manufacturer Part # | AT0E-2559-6 |
| Height | 2.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0E-2559-6 Rtd Gas Thermostat