RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0E-2559-1 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0E-2559-1 4.35 Inch OEM Thermostat Stainless Steel with Digital Control
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0E-2559-1 |
| Manufacturer Part # | AT0E-2559-1 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0E-2559-1 Thermostat Accutemp