RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT0A27793 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0A27793 3.25 Inch Transformer Assy Gas Steamer to Maintain Performance
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0A27793 |
| Manufacturer Part # | AT0A27793 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0A27793 Transformer Assy Evolution Gas Steamer
