FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AT EXPRESS cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AT EXPRESS 15 Inch Electric Conveyor Toaster with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AT EXPRESS |
| Manufacturer Part # | AT EXPRESS |
| Height | 13.25" |
| Width | 15.05" |
| Depth | 17.19" |
| Weight | 54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AT EXPRESS Conveyor Toaster 120v