Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ASP-80-1-1 6.95 Inch Conveyor Belt OEM Durable High-Strength
Item:
#1524666
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ASP-80-1-1 |
| Manufacturer Part # | ASP-80-1-1 |
| Height | 1.1" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ASP-80-1-1 6.95 Inch Conveyor Belt OEM Durable High-Strength
$354.93
Unit price
/
Unavailable