- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Salvajor AS824DIN 1 Inch Solenoid Valve 24v Electric Stainless Steel with Control
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | AS824DIN |
| Manufacturer Part # | AS824DIN |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor AS824DIN Solenoid Valve 24v 50/6 0hz 1/2"