- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Salvajor AS8208C 9 Inch Electric Solenoid Coil Metal for Waste Management
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | AS8208C |
| Manufacturer Part # | AS8208C |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor AS8208C Solenoid Coil 208v