- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Salvajor AS82088 4.75 Inch Electric Solenoid Valve Stainless Steel for Waste System
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | AS82088 |
| Manufacturer Part # | AS82088 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor AS82088 Solenoid
