RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-S3039X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-S3039X 3/4 Inch Diameter 8 Inch Length Door Rod Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S3039X |
| Manufacturer Part # | AS-S3039X |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S3039X Door Rod 3/4dia X 8[compl ][00
![Bakers Pride AS-S3039X Door Rod 3/4dia X 8[compl ][00](http://www.restaurantsupply.com/cdn/shop/files/8035826.jpg?v=1740449885&width=1214)