Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bakers Pride AS-S1196X 2.17 Inch Door Handle Gas Convection Ovens Chrome
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S1196X |
| Manufacturer Part # | AS-S1196X |
| Height | 0.31" |
| Width | 2.17" |
| Depth | 12.17" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S1196X Door Handle 30" Ctrs (30 3/4" X 5 1/4" ), 5/16"-18 X 1" Flat Head Screws 3/4" Dia Chrome Tubung, Bakers Pride Gas Convection Ovens
