RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket pizza pans.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart AS-S1055A pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart AS-S1055A 2 Inch Diameter Calibration Probe Jade Flat Down
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S1055A |
| Manufacturer Part # | AS-S1055A |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S1055A 2" Dia Black 3/16" D-stem Flat Down, Jade
