RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-R3035X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-R3035X 60 Inch Pilot Tube with Nut and Ferrule for Gas Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-R3035X |
| Manufacturer Part # | AS-R3035X |
| Height | 1.4" |
| Width | 14" |
| Depth | 45" |
| Weight | 3.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-R3035X 60 Pilot Tube W/nut & Ferrule
