RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-R3022X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-R3022X 2.6 Inch Air Mixer Cap with Screw for Commercial Use
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-R3022X |
| Manufacturer Part # | AS-R3022X |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-R3022X Air Mixer Cap W/screw Ci Burn