RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride steam table accessories.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-Q3023X steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-Q3023X Spacer Kit 0.9 Inch Door Rods Old Style for Bakers Pride
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-Q3023X |
| Manufacturer Part # | AS-Q3023X |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-Q3023X Old Style Spacer Kit For 9/16" Door Rods.
