RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-Q2039A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-Q2039A 1/4 Inch Left Hand Hex Nut Steel Alloy Fastener
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-Q2039A |
| Manufacturer Part # | AS-Q2039A |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-Q2039A Left Hand Hex 1/4 20 Nut
