RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-P1193A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-P1193A 2.65 Inch Halogen Lamp Assembly with Ceramic Components
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-P1193A |
| Manufacturer Part # | AS-P1193A |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-P1193A 20w/12v Halogn Lamp Assy
