RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1244X bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1244X 1 Inch Orifice Gas OEM Component Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1244X |
| Manufacturer Part # | AS-M1244X |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1244X Orifice 2 Cha 1 Nat