RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1110A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1110A 3.5 Inch Commercial Thermostat with Durable Build
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1110A |
| Manufacturer Part # | AS-M1110A |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1110A 550 Deg Thermostat Baker's Pride