RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1009A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1009A 2.8 Inch Pressure Regulator for Gas - Bakers Pride
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1009A |
| Manufacturer Part # | AS-M1009A |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1009A Pressure Regulator 45355 10.0 W
