RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1006X bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1006X 5.7 Inch Gas Thermostat OEM Durable Construction
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1006X |
| Manufacturer Part # | AS-M1006X |
| Height | 4.8" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1006X Thermostat 550'f Fdto Gas
