RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L5128X bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-L5128X 10 Inch Retro Kit and Burner for Ts11 Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L5128X |
| Manufacturer Part # | AS-L5128X |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 47" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L5128X Retro Kit Ts11&burner 300