FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L5026W bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-L5026W 2.75 Inch Gas Burner Assembly with Cap and Elbow
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L5026W |
| Manufacturer Part # | AS-L5026W |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 32.1" |
| Weight | 5.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L5026W Burner W/cap & Elbow
