RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L5025W bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-L5025W 1 Inch Burner gas Component with Cap and Elbow Left Only
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L5025W |
| Manufacturer Part # | AS-L5025W |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5.92 lbs |
| Weight | 5.92 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L5025W Burner W/cap & Elbow Left Onl
