RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-A4107K bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-A4107K 7.63 Inch Flame Diverter Side Gas OEM Component
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-A4107K |
| Manufacturer Part # | AS-A4107K |
| Height | 2" |
| Width | 7.63" |
| Depth | 35.25" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-A4107K Flame Diverter Side [y6