RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-89525 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-89525 17 Inch Superfeeder Electric Stainless Steel Assembly
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-89525 |
| Manufacturer Part # | AS-89525 |
| Height | 4.25" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-89525 M 83 Superfeeder Pkge Assembly