Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW AS-8911200 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-8911200 Compression Spring 12.996lb for Mechanical Applications
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-8911200 |
| Manufacturer Part # | AS-8911200 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-8911200 Compression Spring 12.996lb
