RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-8834900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-8834900 3.4 Inch Manual Gas Valve with Decal Dial Plate
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-8834900 |
| Manufacturer Part # | AS-8834900 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-8834900 Decal Dial Plate Manual Gas Valve
