RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-8706405 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-8706405 Knob 2.6 Inch OEM Heat-Resistant Plastic Control Knob
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-8706405 |
| Manufacturer Part # | AS-8706405 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-8706405 Knob
