RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-86505 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-86505 2.85 Inch Wide Hanger Arm Right Hand Steel Support
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-86505 |
| Manufacturer Part # | AS-86505 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 32.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-86505 W/a Hanger Arm R.h.