RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-85143 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-85143 4.8 Inch Electric Gear Motor 230V 60Hz 9 RPM Durability
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-85143 |
| Manufacturer Part # | AS-85143 |
| Height | 4.7" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-85143 Motor Gear 230v 60hz 9rpm Bt
