RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-85043 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-85043 Gear 19 Tooth 3/8 Inch Hole for Toaster M78 M83 M95
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-85043 |
| Manufacturer Part # | AS-85043 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-85043 Gear 3/8" Hole 19 Tooth 1-5/16" Od 1 Set Screw, American Permanent Ware Toaster M78 M83 M95
