RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-67002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-67002 2.3 Inch Electric Switch On Off 30 Amp DPST Durable Metal
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-67002 |
| Manufacturer Part # | AS-67002 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-67002 Switch On Off 30 Amp Dpst
