RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-56411 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-56411 7 3/4 Inch Thermal Insulation for Commercial Kitchens
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-56411 |
| Manufacturer Part # | AS-56411 |
| Height | 1" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-56411 Insulation 7 3/4x13x1/2
