RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-340364 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-340364 1.5 Inch U Shape Gas Convection Oven Stainless Steel with Efficient Airflow
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-340364 |
| Manufacturer Part # | AS-340364 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 26.6" |
| Weight | 2.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-340364 Burner U Shape Convection Oven
