RestaurantSupply.com is your trusted source for APW steam tables and food wells.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-340267 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-340267 Solenoid 6 Inch Electric OEM with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-340267 |
| Manufacturer Part # | AS-340267 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-340267 Solenoid 115v