RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-330923 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-330923 4.9 Inch Tubing Pilot Low Profile Salam Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-330923 |
| Manufacturer Part # | AS-330923 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-330923 Tubing Pilot Low Profile Salam
