RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-32012005 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-32012005 1.9 Inch Pilot Gst Gas OEM Part Durable Construction
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-32012005 |
| Manufacturer Part # | AS-32012005 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-32012005 Pilot Gst
