Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AS-315915 2.2 Inch Gas Pilot Valve Tube Raised for Griddle
Item:
#1526916
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-315915 |
| Manufacturer Part # | AS-315915 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AS-315915 2.2 Inch Gas Pilot Valve Tube Raised for Griddle
