RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-311026 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-311026 1 Inch Burner Straight Steel Durable Design Commercial Use
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-311026 |
| Manufacturer Part # | AS-311026 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-311026 Burner Straight Steel