Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AS-310523 2.75 Inch Convertible Gas Regulator 5 to 10wc
Item:
#1526895
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-310523 |
| Manufacturer Part # | AS-310523 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AS-310523 2.75 Inch Convertible Gas Regulator 5 to 10wc
$218.42
Unit price
/
Unavailable