RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-310326 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-310326 5.1 Inch Electric Thermostat Oven Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-310326 |
| Manufacturer Part # | AS-310326 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-310326 Thermostat Oven 500f
