RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-3102205 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-3102205 4.9 Inch Grate Rock Gas Filter Stainless Steel Line
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-3102205 |
| Manufacturer Part # | AS-3102205 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 5.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-3102205 Grate Rock Medium Duty Line
