RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-310210 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-310210 2.3 Inch Thermocouple 18 Oven Nickel Alloy Durable
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-310210 |
| Manufacturer Part # | AS-310210 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-310210 Thermocouple 18 Oven
