RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-301056 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-301056 27 Inch Orifice Hood Gas OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-301056 |
| Manufacturer Part # | AS-301056 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-301056 Orifice Hood #56 3/8 27 X 1/2
